Koncerty

Připravované koncerty

ČAS ROCK FEST - Kamenité

Datum: 1.6.2024 17:30

BRNĚNSKÁ BOUŘE - Brno, Špilberk

Datum: 1.6.2024 17:30

MOTÁK FEST - Třebětice

Datum: 8.6.2024 17:45

AFOD - Trhové Sviny

Datum: 21.6.2024 17:45

EXUMACE BEZ LEGRACE - Studénka

Datum: 22.6.2024 17:45

FARÁK FEST - Heřmanova Huť

Datum: 3.8.2024 17:45

KNÍŽECÍ METAL FEST - Plasy

Datum: 3.8.2024 17:45

TÝDEN HUDBY - Vysoké Mýto

Datum: 22.8.2024 17:45

ROCK FEST - Pohořelice

Datum: 7.9.2024 17:45

 

Odehrané koncerty

BUGR FEST - Stará Ves u Rýmařova

Datum: 10.5.2024 20:00

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - MÍR

Support: + HEJTMAN
Datum: 24.2.2024 19:00

HODONÍN - NAUTILUS

Support: + HEJTMAN
Datum: 23.2.2024 19:00

SVRČOVEC - KD

Support: + HEJTMAN
Datum: 17.2.2024 19:00

ČESKÉ BUDĚJOVICE - MC FABRIKA

Support: + HEJTMAN
Datum: 10.2.2024 19:00

OSTRAVA - NOVÝ BARRÁK

Support: + ANTIGOD
Datum: 3.2.2024 19:00

BRNO - NOVÁ MELODKA

Support: + HEJTMAN
Datum: 2.2.2024 19:00

KLADNO - BLACK ROAD CAFE

Support: + HEJTMAN
Datum: 27.1.2024 19:00

PARDUBICE - ŽLUŤÁK

Support: + HEJTMAN
Datum: 26.1.2024 19:00

STUDENÁ u Jindřichova Hradce - Hospoda u Šebestů

Support: + OCELOT
Datum: 20.1.2024 19:00

TEPLICE - KNAK

Support: + HEJTMAN
Datum: 19.1.2024 19:00

JABLONEC nad Nisou - WOKO

Support: + FLESHLESS+PERSEID
Datum: 13.1.2024 19:00

HAVLÍČKŮV BROD - OKO

Support: + MERESIEW+ZODIAC
Datum: 12.1.2024 19:00

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - KD

Support: + ČAD
Datum: 18.11.2023 20:00

KOPŘIVNICE - Drago

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 17.11.2023 20:00

HOŘOVICE - KD

Support: + HEJTMAN
Datum: 11.11.2023 20:00

PŘEŠTICE - STODOLA

Datum: 10.11.2023 20:00

Dyjákovičky u Znojma - KD

Support: + HEJTMAN, GENOTHYPE
Datum: 14.10.2023 20:00

POLIČKA - DIVADELNÍ KLUB

Support: + HEJTMAN
Datum: 13.10.2023 20:00

SUCHDOL NAD LUŽNICÍ / KD

Support: + HEJTMAN
Datum: 7.10.2023 20:00

CHOMUTOV - KULISÁRNA

Support: + HEJTMAN
Datum: 6.10.2023 20:00

PLZEŇ - KD ŠEŘÍKOVÁ

Support: + FATA MORGANA / NOTHING LEFT TO SAY
Datum: 30.9.2023 19:00

JAROMĚŘ - NÁROĎÁK

Support: + SCELETONS / INPAIN
Datum: 29.9.2023 20:00

PRAHA - FUTURUM

Support: + HEJTMAN
Datum: 27.9.2023 20:00

CHRUDIM - R klub

Support: + HEJTMAN
Datum: 23.9.2023 20:00

SADOV u Karlových Varů - Sokolovna

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 22.9.2023 20:00

JIHLAVA - Magmafest

Support: FEST
Datum: 12.8.2023 14:00

ÚDOLÍ u Nových Hradů

Support: FEST
Datum: 5.8.2023 16:00

DAČICE - Rockfest

Support: FEST
Datum: 29.7.2023 16:00

Hrad Vlčtejn - Prasofest

Support: FEST
Datum: 22.7.2023 14:15

ZBRASLAVEC

Support: FEST
Datum: 14.7.2023 17:00

HOLÝŠOV - PEKELŇÁK

Support: FEST
Datum: 8.7.2023 15:00

DUBŇANY u Brna

Support: FEST
Datum: 1.7.2023 21:30

CHRÁŠŤANY u Prahy

Support: FEST
Datum: 17.6.2023 14:00

OSTRAVA - SORFEST

Support: FEST
Datum: 3.6.2023 20:00

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - MÍR

Support: + LANDSCAPE OF SHADOWS
Datum: 25.2.2023 20:00

HODONÍN - NAUTILUS

Support: + HEADLOCK
Datum: 24.2.2023 20:00

PLZEŇ - KD ŠEŘÍKOVÁ

Support: + FATA MORGANA / NOTHING LEFT TO SAY
Datum: 18.2.2023 20:00

JAROMĚŘ - NÁROĎÁK

Support: + SCELETONS / INPAIN
Datum: 17.2.2023 20:00

PRAHA - FUTURUM

Support: + HEJTMAN
Datum: 16.2.2023 20:00

ČESKÉ BUDĚJOVICE - MC FABRIKA

Support: + HEJTMAN
Datum: 11.2.2023 20:00

OSTRAVA - BARRÁK

Support: + ANTIGOD - Křest Desky
Datum: 4.2.2023 20:00

BRNO - MELODKA

Support: + HEJTMAN
Datum: 3.2.2023 20:00

CHEB - Kulturní centrum Svoboda

Support: + TORR / PANDEMIA
Datum: 28.1.2023 20:00

PARDUBICE - ŽLUŤÁK

Support: + THE AGONY
Datum: 27.1.2023 20:00

STUDENÁ u Jindřichova Hradce - Hospoda u Šebestů

Support: + OCELOT
Datum: 21.1.2023 20:00

TEPLICE - KNAK

Support: + COWER
Datum: 20.1.2023 20:00

JABLONEC nad Nisou - WOKO

Support: + V.A.R. / PIKODEATH
Datum: 14.1.2023 20:00

HAVLÍČKŮV BROD - OKO

Support: + AGGRESSIVE TYRANTS / PROJEKT - X
Datum: 13.1.2023 20:00

KOLÍN / KD

Support: + TORR
Datum: 17.12.2022 20:00

OLOMOUC / S - KLUB

Support: + TORR
Datum: 16.12.2022 20:00

ZLIV u Českých Budějovic / KD

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 29.10.2022 20:00

CHOMUTOV / KULISÁRNA

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 28.10.2022 20:00

HLUBOKÉ MAŠŮVKY / BOOMERANG

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 22.10.2022 20:00

POLIČKA / DIVADELNÍ KLUB

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 21.10.2022 20:00

KNĚŽICE / KD

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 15.10.2022 20:00

PŘEŠTICE / STODOLA

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 14.10.2022 20:00

TRUTNOV / Voletiny

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 17.9.2022 20:00

SADOV u Karlových Varů / KD

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 16.9.2022 20:00

HOŘOVICE

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 10.9.2022 20:00

NĚMECKO - STORM CRUSHER festival Anfahrt

Support: FEST
Datum: 9.9.2022 20:00

SADSKÁ / ROCK of Sadská

Datum: 19.8.2022 18:00

KRÁLŮV DVŮR / FEST

Datum: 6.8.2022 18:00

MANĚTÍN / ROCK FOR MANĚTÍN

Datum: 5.7.2022 14:30

HOLÝŠOV / PEKELŇÁK

Datum: 1.7.2022 16:00

SPÁLENÉ POŘÍČÍ / BASINFIREFEST

Datum: 23.6.2022 19:00

KLÁŠTĚREC nad Ohří / FEST

Datum: 18.6.2022 21:00

BYLANY u Českého Brodu / FEST

Datum: 18.6.2022 17:00

TŘEBĚTICE / MOTÁK FEST

Datum: 11.6.2022 16:00

ŽAMBERK / JAM ROCK

Datum: 9.6.2022 23:00

POBĚŽOVICE / Hrubeso Fest

Datum: 14.5.2022 20:00

UHERSKÉ HRADIŠTĚ / MÍR

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 26.2.2022 20:00

HODONÍN / NAUTILUS

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 25.2.2022 20:00

JAROMĚŘ / KD

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 19.2.2022 20:00

PLZEŇ / KD ŠEŘÍKOVÁ

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 18.2.2022 20:00

PRAHA / FUTURUM

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 16.2.2022 20:00

ČESKÉ BUDĚJOVICE / MC FABRIKA

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 12.2.2022 19:00

SVRČOVEC u Klatov / KD

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 11.2.2022 20:00

OSTRAVA / BARRÁK

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 5.2.2022 20:00

BRNO / MELODKA

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 4.2.2022 20:00

STUDENÁ / Hospoda u Šebestů

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 28.1.2022 20:00

PARDUBICE / ŽLUŤÁK

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 21.1.2022 20:00

VALAŠSKÉ KLOBOUKY / KD SOKOL

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 15.1.2022 20:00

HAVLÍČKŮV BROD / OKO

Support: + SPECIAL GUEST
Datum: 14.1.2022 20:00

PARDUBICE / KD Hronovická

Support: Czech Metal Legends
Datum: 6.11.2021 18:00

CHOMUTOV / Kulisárna

Support: + SEKHMET
Datum: 30.10.2021 20:00

PŘEŠTICE / Stodola

Support: + Special Guest
Datum: 29.10.2021 20:00

HLUBOKÉ MAŠŮVKY / Boomerang

Support: + Special Guest
Datum: 23.10.2021 20:00

POLIČKA / Divadelní klub

Support: + Blastera
Datum: 22.10.2021 20:00

HOŘOVICE / Kulturní Dům

Support: + Amok
Datum: 16.10.2021 20:00

TÝN nad Vltavou / Zlatá loď

Support: + Special Guest
Datum: 15.10.2021 20:00

NOVÝ JIČÍN / Drago

Support: + Hanz´s Fuckers
Datum: 8.10.2021 20:30

SADOV u Karlových Varů, Sokolovna

Support: + Special guest
Datum: 17.9.2021 07:00